Uitnodiging: Digi Challenge 26 januari 2023
A little less conversation, a little more action
Tijd voor actie! De afgelopen jaren hebben we uitgebreid stilgestaan bij digitale inclusie. Ook hebben we gesproken over mogelijke oplossingen om ervoor te zorgen dat er niemand buiten de boot valt in een snel veranderende digitale wereld. In 2023 pakken we het anders aan.
Meld je aan voor deze dag! (via de website van PACT). En stuur deze uitnodiging ook gerust door naar iemand voor deze middag ook interessant is.
Digi Challenge 26 januari 2023
Niemand mag buiten de digitale boot vallen. Vorig jaar bespraken we uitgebreid de 11 wegwijzers hiervoor.
Wat gaan we doen?
We komen dit jaar niet één maar drie keer samen:
- Donderdag 26 januari Digi Challenge, de kick off
- Donderdag 1 juni, de actiebijeenkomst
- Donderdag 12 oktober, de evaluatiebijeenkomst
Er liggen 5 uitdagende Digi Challenges op jullie te wachten die we, onder professionele begeleiding, met elkaar en met spelers uit het veld gaan versnellen, versterken of veranderen. Voorafgaand aan de 5 Digi Challenges hebben we een kort maar zeer inspirerend plenair programma.
De 5 Digi Challenges waarmee we aan de slag gaan in 2023:
- Vraag het de deskundigen!
Het opzetten en zichtbaar maken van een denktank aan ervaringsdeskundigen.
- Digitale toegang vanaf 18 jaar
Digitale toegang voor 18-jarigen om financiële valkuilen te vermijden op deze leeftijd.
- Word vrijwilliger
Vergroten van de groep vrijwilligers die bijdragen aan de digitale inclusie.
- Dat is privé
Opzetten van een richtlijn-document op het gebied van privacybeleid
- Carrière in de tech en ict
Van digitale kloof naar tech-carrière. Werven van mensen voor omscholing naar tech-banen.
Keynote speaker: Wietske Kamsma
"Ben altijd geïnteresseerd en kijk buiten je eigen bubbel"
Met een achtergrond in zowel het publieke als private domein waarbij inclusie altijd de rode draad is geweest verbindt Wietske in het dagelijkse leven het bedrijfsleven, de overheid en maatschappelijke organisaties voor een inclusieve digitale samenleving.
Op 26 januari neemt zij ons mee in de wereld van aannames en mythes over een digitale samenleving. Hebben wij wel altijd het juiste uitgangspunt als we een oplossing gaan bedenken? Wietske opent hierin onze ogen zodat we met een helder vizier de Digi Challenges ingaan.
Het programma ziet er als volgt uit:
13.00 uur Ontvangst
13.30 - 14.15 uur Opening
14.15 - 15.45 uur Digi Challenges
15.45 - 16.00 uur Plenaire terugkoppeling
16.00 - 17.00 uur Netwerkborrel
Meld je aan
Meld je aan! Donderdag 26 januari, 13.00 uur OBA Oosterdok. Samen vergroten we de digitale inclusie!